Uwaga ! Płatne staże zawodowe dla naszych Słuchaczy !

16.1.2020

Jesteś słuchaczem Policealnej Szkoły „ŻAK” w Łomży?

Planujesz naukę w Policealnej Szkole „ŻAK” w Łomży?

Weź udział w płatnym stażu zgodnym z kierunkiem kształcenia!

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś do projektu „Staże zawodowe dla uczniów Policealnej Szkoły Żak w Łomży przepustką do sukcesu na rynku pracy – edycja II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Co zapewniamy:

• stypendium stażowe w wysokości 2 080,38zł za każde 150h zrealizowanego stażu
  • staż w łącznym wymiarze 450 godzin (około 3 miesiące)
  • dopasowanie miejsc stażowych do Twoich potrzeb
  • elastyczny wymiar czasu odbywania stażu

Co zyskujesz:

• doświadczenie zawodowe
  • przewagę na rynku pracy
  • znajomość specyfiki swego zawodu
  • większe szanse na znalezienie pracy w wyuczonym zawodzie po ukończeniu kształcenia

Nie trać czasu! Zapisz się już DZIŚ!

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Jak zgłosić się do projektu?

1. Przyjdź osobiście do Biura Projektu (Szkoła Żak, Łomża, ul. Dworna 1 lok. 4) lub do biura Organizatora Projektu  (OPTIMA HRS, Białystok, ul. Piękna 5 lok. 22) - na miejscu otrzymasz dokumenty zgłoszeniowe do wypełnienia i złożenia
  2. Pobierz formularz oraz regulamin projektu ze strony www.optimahrs.pl lub https://lomza.zak.edu.pl wydrukuj, wypełnij i:
  • dostarcz osobiście do Biura Projektu (Szkoła Żak, Łomża, ul. Dworna 1 lok. 4) lub do biura Organizatora Projektu  (OPTIMA HRS, Białystok, ul. Piękna 5 lok. 22)
  • prześlij pocztą do Organizatora Projektu: OPTIMA HRS, ul. Piękna 5 lok. 22, 15-282 Białystok, z dopiskiem „Staże zawodowe dla uczniów Policealnej Szkoły Żak w Łomży przepustką do sukcesu na rynku pracy – edycja II”
  • prześlij skan mailem na adres: ajarocka@optimahrs.pl

Szczegółowe informacje: tel. 798 830 740 Aneta Jarocka-Makar ajarocka@optimahrs.pl